Pola Nadziei 2017

X Plenerowe Warsztaty Plastyczne "Pomaluję cały świat"

XVII Międzyprzedszkolny Sportowy Turniej Rodzinny

Dziękujemy naszym Przedszkolakom i ich Rodzicom na udział w Turnieju Sportowym i gratulujemy zdobycia II miejsca!

Baterie

Dziękujemy za wspólną akcję zbiórki baterii. Dzięki Państwu pomogliśmy Fundacji Integracja ;)

GÓRA GROSZA

Drodzy Rodzice!

Zakończyliśmy akcję Góra Grosza.

Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy 278,49 zł.

Pieniądze będą przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną (m.in. w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej).

Serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję!

Zbieramy nakrętki = Pomagamy

Zebrane przez naszych Przedszkolaków nakrętki przekazaliśmy Tymkowi, który choruje na ciężką chorobę neurologiczną o podłożu genetycznym, tj. choroba krabbego.

Dziękujemy za wspólną akcję, a tym samym zbieramy dalej ;)

Zapraszamy!

AKCJA "POLA NADZIEI 2016" ZAKOŃCZONA

Pola Nadziei to coroczna akcja charytatywna, w której nasze przedszkole zawsze chętnie uczestniczy. Również w tym roku Rodzice wraz z przedszkolakami kupowali cebulki. Uzyskany w ten sposób dochód, ponad 470 zł,

w całości został przekazany na rzecz zielonogórskiego hospicjum. Podczas uroczystego zakończenia, które odbyło się 24 września na terenie hospicjum, dzieciom zapewniono liczne atrakcje, m.in. malowanie twarzy, pokaz wielkich baniek mydlanych, lody oraz ciasto.

Wszystkim Rodzicom serdecznie dziękujemy za udział, zaangażowanie

i datki!!! Zachęcamy do oglądania zdjęć z uroczystości w zakładce Kronika 2016/2017.

Ostatnią odsłoną akcji w MP nr 11 jest już tradycyjnie sadzenie cebulek żonkili przez dzieci na przyprzedszkolnym terenie, które odbędzie się w środę

(19 października).

Góra grosza

Drodzy Rodzice,

Zakończyliśmy akcję "Góra Grosza", dzięki Waszej pomocy zebraliśmy 327,64 gr.

Bardzo gorąco dziękujemy!!!!!!!!

zaczynamy akcje "Góra grosza".

Akcja będzie trwała od 23 listopada do 4 grudnia.

Zapraszamy serdecznie do udziału. W każdej szatni czekają na nas świnki skarbonki.

Podsumowanie akcji "Pola nadziei"

DRODZY RODZICE, KOCHANE DZIECI

19 października wraz z dziećmi posadziliśmy żonkile na naszym przedszkolnym POLU NADZIEI, kończąc tym samym sprzedaż cebulek w ramach akcji POLA NADZIEI w naszym przedszkolu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania.

Dzięki Wam udało nam się zebrać 324 zł 93 gr

Całkowity dochód ze sprzedaży cebulek, przekazany został dla

ZIELONOGÓRSKIEGO HOSPICJUM.

Psu na budę

AKCJA „ PSU NA BUDĘ” – POMAGAMY ZWIERZĘTOM W SCHRONISKU.

Jak co roku nasze dzieci pomagają mały bezdomnym przyjaciołom. Zbieramy karmę dla psów i kotów oraz koce. Serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się do akcji.

Wszystkim dzieciom i rodzicom serdecznie dziękujemy!

21.09.2015

Pola Nadziei 2015

Szanowni Państwo!

Po raz kolejny dołączamy do akcji na rzecz zielonogórskiego Hospicjum.

Już od dnia dzisiejszego tj. od 21 września 2015r. w naszym przedszkolu znajdują się cebulki żonkili, które możecie Państwo nabyć za symboliczną złotówkę. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

W tym roku spotykamy się pod Zielonogórską Palmiarnią

26 września 2015r.

o godzinie 12:00

Akcja ta ma na celu przypomnienie nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w czasie choroby, jak również pozyskanie funduszy na działalność Hospicjum.

Więcej o akcji na stronie internetowej: www.hospicjum.ziemialubuska.pl/pl/Aktualnosci2/POLA-NADZIEI

Serdecznie zapraszamy!

Podziękowania za występy w domu kombatanta

Podziękowania za udział w akcji "Pola Nadziei"