Informacje z zebrania 30.05.19

Na zebraniu przekazano rodzicom informacje i procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie naszej placówki i instytucje , do których można zgłaszać się w sytuacjach wymagających wsparcia w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej- zgodnie z komunikatem do dyrektorów szkół i placówek oświatowych objętych nadzorem pedagogicznym Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Pozostałe informacje dotyczące grupy:

3 czerwca zapraszamy rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty godz.17.00

6 czerwca idziemy na przedstawienie do Auli UZ Teatru Wrocławskiego ,,Baśnie Polskie" - koszt 17 zł płatne u nauczycieli grupy.

11 czerwca idziemy do Biblioteki UZ

12 czerwca wyjście do Teatru Lubuskiego na przegląd teatrzyków rodziców

13 czerwca wyjście do komendy OHP na festyn Targi zawodów

18 czerwca WYCIECZKA AUTOKAROWA DO DRZONOWA do Muzeum Wojska Polskiego koszt 25 zł płatne na konto Rady Rodziców

Pakiet edukacyjny na nowy rok szkolny 129 zł - można płacić na konto Rady rodziców w trakcie wakacji z dokładnym opisem przelewu

Na zebraniu rodzice zapoznali się z diagnozą indywidualna dzieci.

Wyjście na przedstawienie

Dnia 6 czerwca idziemy na przedstawienie Teatru Wrocławskiego ,,Baśnie Polskie"do Auli UZ - koszt 17 zł płatne u nauczycieli grupy.

Dzień Mamy i Taty

DZIEŃ MAMY I TATY

Zapraszamy Mamusie i Tatusiów dzieci z grupy BIEDRONKI na uroczystość organizowaną z okazji Waszego święta, która odbędzie się 03.06.2019r. (poniedziałek) o godzinie 17:00

Zebranie z Rodzicami

Zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 30.05.2019 o godz. 16:30

Warsztaty Bożonarodzeniowe

Serdecznie zapraszam rodziców na warsztaty plastyczne o tematyce świątecznej, które odbędą się 17.12.2018 (poniedziałek) o godzinie 16:00.

Na warsztatach będziemy wykonywać stroiki świąteczne z żywego świerku.

koncert Bożonarodzeniowy

Dnia 13 grudnia o godzinie 16.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego obędzie się Koncert Świąteczny naszych przedszkolaków. Biedronki zapraszają rodziców i dziadków na występy naszych dzieci.

Jednocześnie dziękujemy rodzicom za wsparcie i zgodę na pokrycie kosztów zakupu strojów na w/w występ w kwocie 20 zł. Pieniążki prosimy wpłacać na konto Rady rodziców z dopiskiem ,,stroje ".

ZEBRANIE

Zapraszamy na zebranie organizacyjne w czwartek 6 września 2018 r. o godzinie 17:00.

Bardzo prosimy o obecność :-)