TARGI PRACY

Dnia 13 czerwca ( czwartek ) wychodzimy do OHP na Targi Pracy. Wyjście o godz. 10.15, powrót ok. godz. 11.15.

WYCIECZKA

DNIA 26.06.2019r. WYJEŻDZAMY NA WYCIECZKĘ DO MUZEUM ETNOGRAFICZNEGO W OCHLI. BĘDZIEMY UCZYĆ SIĘ WYRABIAĆ MASEŁKO, ZWIEDZAĆ SKANSEN. KOSZT WYCIECZKI 30 ZŁ. PROSIMY WPŁACAĆ NA KONTO RADY RODZICÓW.

DZIEŃ MAMY I TATY

Zapraszamy Mamusie i Tatusiów dzieci z grupy KRASNALE na uroczystość organizowaną z okazji waszego święta, która odbędzie się 03.06.2019r. (poniedziałek) o godzinie 16.30

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zapraszamy rodziców grupy KRASNALE na zabranie dnia 30 maja - czwartek - na godz 16.30

Powitanie wiosny

RODZY RODZICE JAK CO ROKU PRZYWITAMY WIOSNĘ OZDABIAJĄC TEREN NASZEGO PRZEDSZKOLA SADZONKAMI KWIATÓW, DLATEGO BARDZO PROSIMY, ABY DO 21.03.2019 DZIECI PRZYNOSIŁY SADZONKI RÓŻNYCH KWIATÓW, KTÓRE RAZEM POSADZIMY WŁAŚNIE PIERWSZEGO DNIA WIOSNY:-)

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców na zebranie dnia 11.02.2019r. na godzinę 17.00

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Informujemy, że dzień Babci i Dziadka odbędzie się 30.01.2019r. o godzinie 16.30. Serdecznie zapraszamy wszystkie babcie i wszystkich dziadków.

Warsztaty plastyczne

Zapraszamy rodziców na warsztaty plastyczne "Świąteczne ozdoby", które odbędą się 17.12 (poniedziałek) - na godzinę 16.30.

Zapraszamy na Koncert Świąteczny

Dnia 13 grudnia o godzinie 16.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego obędzie się Koncert Świąteczny naszych przedszkolaków. Krasnale wraz z nauczycielkami zapraszają rodziców i dziadków na występy naszych dzieci.

Jednocześnie dziękujemy rodzicom za wsparcie i zgodę na pokrycie kosztów zakupu strojów na w/w występ w kwocie 20 zł. Pieniążki prosimy wpłacać na konto Rady rodziców z dopiskiem ,,stroje ".

Składka na Mikołaja

Prosimy rodziców o wpłatę na Mikołajki kwotę 40 zł.

Z kwoty tej 20 zł przeznaczone zostanie na upominek indywidualny dla dziecka i 20 zł na zabawki na grupę dla wszystkich dzieci. Pieniążki prosimy wpłacać na konto Rady Rodziców z dopiskiem "Mikołaj". Dziękujemy

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców na zebranie, które odbędzie się 14.11.2018r. o godzinie 16.30. Na zebraniu omawiane będą wyniki obserwacji dzieci i sprawy bieżące. Prosimy rodziców o zapoznanie się z arkuszem obserwacji swojego dziecka (do zebrania) u nauczycielek grupy.

FESTYN RODZINNY

Zapraszamy wszystkich rodziców na Festyn Rodzinny, który odbędzie się dnia 27.09.2018r. w godzinach 15.30 - 17.30. W programie konkursy, zabawy, poczęstunek i wiele innych atrakcji.