Dzień Ziemniaka

W piątek 27.10.2017 roku będziemy z dziećmi obchodzić Święto Pieczonego Ziemniaka. Tego dnia przewidujemy dla dzieci atrakcje takie jak:

- co można zrobić z ziemniaka - zabawy plastyczne,

- wykopki, sadzenie ziemniaków - gry i zabawy sportowe,

- ziemniaczany jadłospis - pyszne potrawy z ziemniaków

:-):-):-)

Warsztaty "Pracuj z czworonogiem"

Dnia 12 października ( czwartek ) dzieci wychodzą do OHP na warsztaty "Pracuj z czworonogiem". Wyjście z przedszkola ok. godz. 12.00. Zobaczymy pokazy szkolenia psów oraz odbędą się warsztaty robienia wędek dla zwierząt.W związku z tym wydarzeniem, a także rozpoczęciem akcji "Psu na budę" prosimy przynosić do przedszkola:

- karmę mokrą i suchą dla zwierząt,

- koce, legowiska, ręczniki, miski, szelki.

Artykuły zostaną przekazane do OHP i schroniska dla zwierząt.

Dziękujemy.

Warzywa i owoce

Proszę o przynoszenie przez dzieci warzyw i owoców do kącika przyrody.

Festyn Poznajmy się

Serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny "Poznajmy się", który odbędzie się dnia 25 września ( poniedziałek ) w godz. 15.30 - 17.00. W razie niepogody impreza jest odwołana.

Jesienne skarby

Proszę o przynoszenie przez dzieci skarbów jesieni - szyszki, kasztany, jarzębinę, żołędzie itp. Chcemy wzbogacić nasz kącik przyrody.

Informacje z zebrania z rodzicami

Informacje z zebrania z rodzicami w dniu 12 września 2017:

- koszt zakupionego kompletu podręczników wynosi 106 zł, płatne do 25               września na konto Rady Rodziców,

- składka na przybory plastyczne: dwie raty po 30 zł, pierwsza rata płatna do        końca września,

- świętowanie urodzin: owoce ( decyzja rodziców ).