WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty bożonarodzeniowe, które odbędą się dnia 12 grudnia ( wtorek ) o godz. 16.45. Prosimy o przyniesienie 2 drewnianych klamerek oraz ozdób świątecznych ( papiery ozdobne, naklejki świąteczne itp.). Będziemy wspólnie z dziećmi robić choinkę i kartkę świąteczną.

Spotkanie z Mikołajem.

Dnia 6 grudnia ( środa ). przedszkole odwiedzi św. Mikołaj. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w tym dniu w mikołajkowe czapki.

Wycieczka do Straży Pożarnej.

24 listopada ( piątek ) wyjeżdżamy do Straży Pożarnej na ulicę Kożuchowską. W związku z tym śniadanie tego dnia zjemy o godz. 8.00. Planowane wyjście z przedszkola ok. 8.20.

KONKURS PLASTYCZNY "PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECKA"

W związku z obchodzonym 20 listopada (poniedziałek)

OGÓLNOPOLSKIM DNIEM PRAW DZIECKA

ogłaszamy KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI "PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECKA":-)

Zadaniem dzieci jest stworzenie pracy plastycznej dowolną techniką, dotyczącą praw dziecka. Temat pracy konkursowej powinien obejmować wybrany aspekt praw dziecka zapisany w Konwencji o prawach dziecka np. prawo do wychowania w rodzinie, prawo do nauki, prawo do wypoczynku, prawo do zabawy, prawo do opieki medycznej, prawo do prywatności, prawo do równości, prawo do życia bez przemocy oraz poszanowania godności.

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w holu przedszkola.

ZACHĘCAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W KONKURSIE.

PRACE PROSIMY DOSTARCZYĆ DO NAUCZYCIELI GRUP DO 17.11.2017r. (NAJPÓŹNIEJ DO 20.11.2017r - poniedziałek rano).

Składka na Mikołaja.

Prosimy o wpłacanie kwoty 30 zł na Mikołaja na konto Rady Rodziców. Termin płatności: 24 listopada.

Zebranie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się dnia 9 listopada 2017 ( czwartek ) o godz. 17.00. Głównym tematem zebrania będzie omówienie jesiennej obserwacji dzieci.

Dzień Ziemniaka

W piątek 27.10.2017 roku będziemy z dziećmi obchodzić Święto Pieczonego Ziemniaka. Tego dnia przewidujemy dla dzieci atrakcje takie jak:

- co można zrobić z ziemniaka - zabawy plastyczne,

- wykopki, sadzenie ziemniaków - gry i zabawy sportowe,

- ziemniaczany jadłospis - pyszne potrawy z ziemniaków

:-):-):-)

Warsztaty "Pracuj z czworonogiem"

Dnia 12 października ( czwartek ) dzieci wychodzą do OHP na warsztaty "Pracuj z czworonogiem". Wyjście z przedszkola ok. godz. 12.00. Zobaczymy pokazy szkolenia psów oraz odbędą się warsztaty robienia wędek dla zwierząt.W związku z tym wydarzeniem, a także rozpoczęciem akcji "Psu na budę" prosimy przynosić do przedszkola:

- karmę mokrą i suchą dla zwierząt,

- koce, legowiska, ręczniki, miski, szelki.

Artykuły zostaną przekazane do OHP i schroniska dla zwierząt.

Dziękujemy.

Warzywa i owoce

Proszę o przynoszenie przez dzieci warzyw i owoców do kącika przyrody.

Festyn Poznajmy się

Serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny "Poznajmy się", który odbędzie się dnia 25 września ( poniedziałek ) w godz. 15.30 - 17.00. W razie niepogody impreza jest odwołana.

Jesienne skarby

Proszę o przynoszenie przez dzieci skarbów jesieni - szyszki, kasztany, jarzębinę, żołędzie itp. Chcemy wzbogacić nasz kącik przyrody.

Informacje z zebrania z rodzicami

Informacje z zebrania z rodzicami w dniu 12 września 2017:

- koszt zakupionego kompletu podręczników wynosi 106 zł, płatne do 25               września na konto Rady Rodziców,

- składka na przybory plastyczne: dwie raty po 30 zł, pierwsza rata płatna do        końca września,

- świętowanie urodzin: owoce ( decyzja rodziców ).