INFORMACJE Z ZEBRANIA Z RODZICAMI 23.05-2019

Na zebraniu przekazano rodzicom informacje i procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie naszej placówki i instytucje , do których można zgłaszać się w sytuacjach wymagających wsparcia w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej- zgodnie z komunikatem do dyrektorów szkół i placówek oświatowych objętych nadzorem pedagogicznym Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Pozostałe informacje dotyczące grupy:

3 czerwca zapraszamy rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty godz.16.00

6 czerwca idziemy na przedstawienie do Auli UZ Teatru wocławskiego ,,Baśnie Polskie" - koszt 17 zł płatne u nauczycieli grupy.

12 czerwca wyjście do Teatru Lubuskiego na przegląd teatrzyków rodziców

13 czerwca wyjście do komendy OHP na festyn Targi zawodów

18 czerwca WYCIECZKA AUTOKAROWA DO DRZONOWA do Muzeum Wojska Polskiego koszt 25 zł płatne na konto Rady Rodziców

Pakiet edukacyjny na nowy rok szkolny 129 zł - można płacić na konto Rady rodziców w trakcie wakacji z dokładnym opisem przelewu

Prosimy o przyniesienie suchych chusteczek higienicznych.

Terminy fluoryzacji 29 maja, 5 czerwca, 12 czerwca.

Na zebraniu rodzice zapoznali się z diagnozą indywidualna dzieci.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zapraszamy rodziców grupy Tygryski na zabranie dnia 23 maja - czwartek - na godz 16.00

OLimpiada języka niemieckiego

W poniedziałek 20 maja około godz 9.45 wychodzimy do Filharmonii Zielonogórskiej na Olimpidę języka niemieckiego.

WYSTĘP NA PRZEGLADZIE TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH

Drodzy rodzice !!

Dnia 15 maja tj w środę występujemy na Przeglądzie teatrzyków dziecięcych w Teatrze Lubuskim z naszym przedstawieniem ,,O królu Popielu , którego myszy zjadły”

W tym dniu śniadanie będzie o godzinie 8.00. Z przedszkola wychodzimy o godzinie 8.30.

Prosimy o przygotowanie dla małych aktorów odpowiednich strojów: myszki – dziewczynki białe rajstopki, białe bluzeczki, chłopcy -myszki ciemne spodnie , białe koszulki.

Nasze przedstawienie planowane jest na około 10.15 . Rodzice mogą obejrzeć spektakl naszych dzieci . Przychodzimy wtedy tylko na przedstawienie naszych dzieci i oglądamy występ z balkonu.

( zgonie z prośbą organizatorów)

Po spektaklach dziecięcych dzieci obejrzą także przedstawienie Teatru Lubuskiego ,,Niebieski piesek „ Planowany czas powrotu do przedszkola około 13.00.

Wpłata na przybory na II półrocze

Uprzejmie prosimy rodziców o dokonanie wpłaty na przybory i pomoce grupy w kwocie 30 zł na konto Rady rodziców. Dziękujemy.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Tygryski zapraszają kochane Babcie i Dziadków na występ artystyczny z okazji ich święta w poniedziałek 28 stycznia 2019 r na godz 16.30

Prośba do rodziców

Uprzejmie prosimy rodziców o przyniesieni suchych chusteczek higienicznych.

Prosimy także rodziców chłopców o przyniesienie 1 ryzy białego papieru ksero wg ustaleń z zebrania z początku roku szkolnego. Dziękujemy.

WYJŚCIE DO TEATRU

Przypominamy ,że dnia 11 grudnia - wtorek- Tygryski wychodzą do Teatru Lubuskiego . Wyjście z przedszkola około 8.30. Śniadanie w tym dniu godz. 8.00 Prosimy o punktualne przybycie do przedszkola i odpowiedni do pogody ubiór dzieci.

WARSZTAY Bożonarodzeniowe z rodzicami

Serdecznie zapraszamy rodziców na warsztaty bożonarodzeniowe ,,Aniołki świąteczne" dnia 17 grudnia - poniedziałek na godzinę 17.00. Prosimy o przygotowanie szklanych butelek z białego szkła ( gładkich z usuniętymi naklejkami) ZAPRASZAMY

Zapraszamy na Koncert Świąteczny

Dnia 13 grudnia o godzinie 16.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego obędzie się Koncert Świąteczny naszych przedszkolaków. Tygryski wraz z wychowawcami zapraszają rodziców i dziadków na występy naszych dzieci.

Jednocześnie dziękujemy rodzicom za wsparcie i zgodę na pokrycie kosztów zakupu strojów na w/w występ w kwocie 20 zł. Pieniążki prosimy wpłacać na konto Rady rodziców z dopiskiem ,,stroje ".

IDZIEMY DO TEATRU

Dnia 11 grudnia - wtorek na godz 9.30 idziemy z Tygryskami do Teatru Lubuskiego na przedstawienie pt ,,Wyprawa"

Koszt biletu 23 zł płatne do 7 grudnia u nauczycieli grupy.

PROSIMY O UZUPEŁNIENIE WPŁAT NA RADĘ RODZICÓW

Bardzo prosimy rodziców ,którzy jeszcze nie dokonali wpłat na Radę rodziców na przybory grupowe ( 30 zł na I półrocze ) , mikołajki 40 zł o uzupełnienie.

KONCERTY BIURA KONCERTOWEGO

Od listopada rozpoczęły się comiesięczne koncerty Biura Koncertowego tzw Koncerty Filharmonii Zielonogórskiej . Opłata za koncerty za cały rok wynosi 40 zł.

SKŁADKA NA MIKOŁAJKI

Prosimy rodziców o wpłatę na Mikołajki w kwocie 40 zł.

Z kwoty tej 20 zł przeznaczone zostanie na upominek indywidualny dla dziecka i 20 zł na zabawki na grupę dla wszystkich dzieci. Pieniążki prosimy wpłacać na konto Rady rodziców z dopiskiem ,,mikołajki" . Dziękujemy

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy rodziców grupy Tygryski na zebranie rodziców w środę

14 listopada na godz. 17.00

DZień przynoszenia zabawek

W tym roku szkolnym dniem przynoszenia zabawek będzie PONIEDZIAŁEK

Inormacje z zebrania z rodzicami

Informacje po zebraniu z rodzicami

Składka na przybory na I półrocze 30 zł - płatne na konto Rady rodziców

Prosimy o przyniesieni chusteczek higienicznych ,,suchych i mokrych"

Prosimy o przygotowanie stroju gimnastycznego ( koszulka + spodenki)

Prosimy o przyniesienie 1 ryzy papieru ksero.