WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Serdecznie zapraszamy na warsztaty bożonarodzeniowe, które odbędą się dnia 13grudnia ( środa) o godz. 15.15. Będziemy wspólnie z dziećmi robić choinkę. Materiały do jej wykonania będą dostępne w przedszkolu.

Spotkanie z Mikołajem

Dnia 6 grudnia ( środa ) nasze przedszkole odwiedzi Mikołaj. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w tym dniu w mikołajkowe czapki.

KONKURS PLASTYCZNY "PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECKA"

W związku z obchodzonym 20 listopada (poniedziałek)

OGÓLNOPOLSKIM DNIEM PRAW DZIECKA

ogłaszamy KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI "PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECKA":-)

Zadaniem dzieci jest stworzenie pracy plastycznej dowolną techniką, dotyczącą praw dziecka. Temat pracy konkursowej powinien obejmować wybrany aspekt praw dziecka zapisany w Konwencji o prawach dziecka np. prawo do wychowania w rodzinie, prawo do nauki, prawo do wypoczynku, prawo do zabawy, prawo do opieki medycznej, prawo do prywatności, prawo do równości, prawo do życia bez przemocy oraz poszanowania godności.

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w holu przedszkola.

ZACHĘCAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W KONKURSIE.

PRACE PROSZĘ DOSTARCZYĆ DO NAUCZYCIELI GRUPY DO 17.11.2017r. (NAJPÓŹNIEJ DO 20.11.2017r - poniedziałek rano).

Składka na Mikołaja

Prosimy o wpłacanie kwoty 30 zł na Mikołaja na konto Rady Rodziców. Termin płatności: 24 listopada.

Zebranie z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się dnia 9 listopada 2017 ( czwartek ) o godz. 16.00. Głównym tematem zebrania będzie omówienie jesiennej obserwacji dzieci.

Pasowanie na Przedszkolaka-UWAGA ZMIANA TERMINU!

Zapraszamy dzieci i ich rodziców na uroczystość "Pasowanie na Przedszkolaka", która odbędzie się dnia  UWAGA ZMIANA! na 30.10.2017r.o godz.15.15.

Po uroczystości zapraszamy na warsztaty "Warzywne ludziki" - prosimy o przyniesienie wybranego z dzieckiem warzywa i materiały do dekoracji.

Dzień Pieczonego Ziemniaka

Dzień Ziemniaka

W piątek 27.10.2017 roku będziemy z dziećmi obchodzić Święto Pieczonego Ziemniaka. Tego dnia przewidujemy dla dzieci atrakcje takie jak:

- co można zrobić z ziemniaka - zabawy plastyczne,

- wykopki, sadzenie ziemniaków - gry i zabawy sportowe,

- ziemniaczany jadłospis - pyszne potrawy z ziemniaków

Sesja zdjęciowa RETRO

Sesja zdjęciowa dla dzieci "Retro" odbędzie się w przedszkolu w piątek 13 października 2017 roku.

Zdjęcia rozpoczną się od godziny 10:00.

W czasie sesji dzieci będą miały robione zdjęcia indywidualne i grupowe.

Bardzo proszę aby:

- dziewczynki tego dnia były ubrane w sukienki;

- chłopcy w koszule oraz spodnie dżinsowe.

Koncert Filharmoni

W środę 11.10.2017 roku Misie wezmą udział w pierwszym koncercie "Cymbały, ukulele, i drewniana łyżka" w wykonaniu artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego.

Koncert rozpocznie się o godzinie 11:00.

Koszt koncertów 40 zł/za rok - płatne na Konto Rady Rodziców.

Festyn "Poznajmy się"

Zapraszamy wszystkich Rodziców i dzieci na FESTYN RODZINNY "POZNAJMY SIĘ" :-)

Festyn odbędzie się w poniedziałek 25 września 2017 r. Zabawa rozpocznie się o godzinie 15:30 i trwać będzie do godziny 17:00.

Opłata na przybory grupy 30 zł na I semestr – płatne na konto Rady Rodziców.

Dobrowolna wpłata na Radę Rodziców – 30 zł płatne na konto Rady Rodziców.

Opłata za ręczniki i kubeczki jednorazowe – 40 zł płatne osobiście u pani intendentki.

Opłata na uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka 20 zł na konto Rady Rodziców.