ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zapraszamy rodziców grupy ,,Pszczółki" na zebranie, które odbędzie się dnia 8 czerwca -piątek na godz 16.00

Występy na przeglądzie ,,Mali Światowcy"

Dnia 10 maja nasze ,,Pszczółki" wystąpią na przeglądzie ,,Mali Światowcy " w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze o godz.9.30.

Prosimy o podpisanie zgody rodziców na wyjście na w/w imprezę u nauczycieli grupy. Ponad to prosimy o przygotowanie na ten dzień chłopcom granatowych spodni , dziewczynkom białych rajstopek. W ten dzień prosimy o wcześniejsze przybycie do przedszkola . Śniadanie w tym dniu godz. 8.10 . Wyście z przedszkola około 8.45.

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców na zebranie w dniu 10 kwietnia 2018 r na godz 16.15.

W pierwszej części zebrania spotkanie z panią M Jędrychowską pedagogiem i logopedą. Zapaszamy.

Opłaty na przybory plastyczne na II półrocze

Przypominamy rodzicom o wpłacaniu na konto Rady Rodziców 30 zł na przybory i potrzeby grupy za II półrocze. Koniecznie z dopiskiem : ,,Przybory grupa, kwota"

Dziękujemy.

Badanie przesiewowe słuchu.

Informujemy rodziców dzieci urodzonych w roku 2013 ,że w piątek 23 marca od godz. 9.30 odbędzie się badanie przesiewowe słuchu finansowane przez Urząd Miasta. Rodzice dzieci wypełnili już odpowiednie oświadczenia i złożyli u nauczycieli grupy.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE :-)

WARSZTATY WIELKANOCNE

Pszczółki zapraszają rodziców na warsztaty wielkanocne pt ,,Stroik wielkanocny" w czwartek na godz. 15.30. Można przynieść własne dodatkowe elementy do dekoracji stroików.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE PSZCZÓŁEK

Pszczółki zapraszają kochane Babcie i kochanych Dziadków na występ artystyczny z okazji Waszego święta 24 stycznia ( środa) na godz 16.30

KONKURS PLASTYCZNY "PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECKA"

W związku z obchodzonym 20 listopada (poniedziałek)

OGÓLNOPOLSKIM DNIEM PRAW DZIECKA

ogłaszamy KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI "PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECKA":-)

Zadaniem dzieci jest stworzenie pracy plastycznej dowolną techniką, dotyczącą praw dziecka. Temat pracy konkursowej powinien obejmować wybrany aspekt praw dziecka zapisany w Konwencji o prawach dziecka np. prawo do wychowania w rodzinie, prawo do nauki, prawo do wypoczynku, prawo do zabawy, prawo do opieki medycznej, prawo do prywatności, prawo do równości, prawo do życia bez przemocy oraz poszanowania godności.

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w holu przedszkola.

ZACHĘCAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W KONKURSIE.

PRACE PROSIMY DOSTARCZYĆ DO NAUCZYCIELI GRUPY DO 17.11.2017r. (NAJPÓŹNIEJ DO 20.11.2017r - poniedziałek rano).

ZEBRANIE Z RODZICAMI 13 listopada

Serdecznie zapraszamy rodziców grupy ,,Pszczółek " na zebranie dnia 13 listopada na godzinę 16.45.

W planie zebrania min. omówienie diagnozy i obserwacji pedagogicznej dzieci.

Warsztaty "Pracuj z czworonogiem"

Dnia 12.10.2017r. (czwartek) wyjście do OHP na warsztaty "Pracuj z czworonogiem".

Wyjście z przedszkola ok. godziny 12:00.

W programie przewidziano:

- pokazy szkolenia psów

- spotkanie z hodowcami zwierząt

- warsztaty dla dzieci "kocie bajery"

i wiele innych.

W związku z tym wydarzeniem, a także rozpoczęciem akcji "Psu na budę" prosimy o przynoszenie do przedszkola:

- karmę mokrą i suchą dla zwierząt,

- legowiska, ręczniki, miski itp.

Artykuły zostaną przekazane do OHP i schroniska dla zwierząt.

Dziękujemy ;)

Dzień przynoszenia zabawek w grupie ,,Pszczółek” – poniedziałek

Prosimy o przygotowanie dzieciom strojów gimnastycznych ( koszulka , spodenki lub leginsy) i przyniesienie do przedszkola .

Opłata na przybory grupy 30 zł na I semestr – płatne na konto Rady Rodziców.

Dobrowolna wpłata na Radę Rodziców – 30 zł płatne na konto Rady Rodziców.

Opłata za ręczniki i kubeczki jednorazowe – 40 zł płatne osobiście u pani intendentki.

Opłata za książeczki edukacyjne – 50 zł czterolatki

- 80 zł pięciolatki płatne na konto Rady Rodziców

Festyn ,,Poznajmy się"

Zapraszamy wszystkich Rodziców i dzieci na FESTYN RODZINNY "POZNAJMY SIĘ" :-)

Festyn odbędzie się w poniedziałek 25 września 2017 r. Zabawa rozpocznie się o godzinie 15:30 i trwać będzie do godziny 17:00.

W czasie festynu odbędą się:

- tańce i konkurencje sportowe z KLAUNEM WESOŁKIEM;

- pokaz treningu MAŁY AKROBATA;

- pokaz treningu KARATE;

- trening - SPORTOWE PRZEDSZKOLAKI FALUBAZIAKI;

- malowanie twarzy;

- dmuchany zamek :-) :-) :-)

W razie niepogody festyn nie odbędzie się.