WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

DRODZY RODZICE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYSTĘP "CYRK" ORAZ WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE 11.12.2017 O GODZINIE 16.15 (PONIEDZIAŁEK)

WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ

20.11.2017 ( PONIEDZIAŁEK ) WYJEŻDŻAMY DO STRAŻY POŻARNEJ NA ULICĘ KOŻUCHOWSKĄ W ZWIĄZKU Z TYM ŚNIADANIE TEGO DNIA ZJEMY 0 8.15. WYJŚCIE Z PRZEDSZKOLA PLANOWANE JEST NA GODZINĘ 8.30

KONKURS PLASTYCZNY "PRAWA DZIECKA - OCZAMI DZIECKA"

W związku z obchodzonym 20 listopada (poniedziałek)

OGÓLNOPOLSKIM DNIEM PRAW DZIECKA

ogłaszamy KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

"PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECKA":-)

Zadaniem dzieci jest stworzenie pracy plastycznej dowolną techniką, dotyczącą praw dziecka. Temat pracy konkursowej powinien obejmować wybrany aspekt praw dziecka zapisany w Konwencji o prawach dziecka np. prawo do wychowania w rodzinie, prawo do nauki, prawo do wypoczynku, prawo do zabawy, prawo do opieki medycznej, prawo do prywatności, prawo do równości, prawo do życia bez przemocy oraz poszanowania godności.

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w holu przedszkola.

ZACHĘCAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W KONKURSIE.

PRACE PROSIMY DOSTARCZYĆ DO NAUCZYCIELI GRUP DO PIĄTKU 17.11.2017r. (NAJPÓŹNIEJ DO 20.11.2017r - poniedziałek rano).

ZEBRANIE

DRODZY RODZICE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 14-11-2017 WTOREK O GODZ. 16:15 W SALI SÓWEK.

TEMATEM ZEBRANIA BĘDZIE OMÓWIENIE DIAGNOZY JESIENNEJ DZIECI ORAZ SPRAWY BIEŻĄCE

ŚWĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

piątek 27.10.2017 roku będziemy obchodzić z dziećmi w przedszkolu "Dzień Ziemniaka". Tego dnia przewiduejmy dla dzieci atrakcje takie jak:

- co można zrobić z ziemniaka? - zabawy plastyczne;

- wykopki, sadzenie ziemniaków - gry i zabawy sportowe;

- ziemnaczany jadłospis - pyszne potrawy z ziemniaków.

:-) :-) :-)

Warsztaty "Pracuj z czworonogiem"

Dnia 12.10.2017r. (czwartek) wyjście do OHP na warsztaty "Pracuj z czworonogiem".

Wyjście z przedszkola ok. godziny 12:00.

W programie przewidziano:

- pokazy szkolenia psów

- spotkanie z hodowcami zwierząt

- warsztaty dla dzieci "kocie bajery"

i wiele innych.

W związku z tym wydarzeniem, a także rozpoczęciem akcji "Psu na budę" prosimy o przynoszenie do przedszkola:

- karmę mokrą i suchą dla zwierząt,

- legowiska, ręczniki, miski itp.

Artykuły zostaną przekazane do OHP i schroniska dla zwierząt.

Dziękujemy ;)

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DRODZY RODZICE INFORMUJĘ, ŻE DNIA 20.09.2017 O GODZINIE 13:15 WYRUSZAMY DO CRS ŚWIĘTOWAĆ DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA, W ZWIĄZKU Z TYM PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE KOLOROWYCH POMPONÓW Z BIBUŁY DLA DZIECKA, DOSTARCZYĆ NAJPÓŹNIEJ DO ŚRODY RANA BILETY MZK PO 1,50 LUB BILETU ELEKTRONICZNEGO JEŚLI DZIECKO POSIADA ORAZ ZADEKLAROWAĆ U NAUCZYCIELA CZY DZIECKO BĘDZIE ODEBRANE Z PLACU PRZY CRS CZY Z PRZEDSZKOLA