Uroczystość Pożegnania Przedszkola

DNIA 17 CZERWCA 2019 ROKU ( PONIEDZIAŁEK ) ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W SALI KOLUMNOWEJ URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO W ZIELONEJ GÓRZE.

UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 16.30

PROSIMY O ODEBRANIE DZIECI DO GODZ. 15.30 I PRZYWIEZIENIE DO URZĘDU W STROJU GALOWYM.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Pożegnanie Przedszkola

Dnia 13 czerwca z okazji pożegnania przedszkola wystąpimy dla młodszych kolegów i wszystkich pracowników przedszkola.

Obowiązuje strój galowy.

Wyjście do OHP

Dnia 13 czerwca wychodzimy do OHP na Mundurowe Targi Pracy. Prosimy o podpisanie zgody na wyjście u nauczycielek grupy.

Parada Przedszkolaka

Dnia 7 czerwca weźmiemy udział w Paradzie Przedszkolaka, która odbędzie się na zielonogórskim deptaku. Prosimy o podpisanie zgody na wyjście u wychowawcy grupy oraz ubiór stosowny do pogody.

Planowane wyjście ok. godz.10.

Przegląd taneczny "Słoneczne rytmy"

Dnia 4 czerwca weźmiemy udział w Przeglądzie Tanecznym Przedszkolaków, który odbędzie się w Auli UZ.

Prosimy o podpisanie zgody na wyjście u wychowawcy grupy.

Obowiązuje strój galowy.

Wyjście na przedstawienie

Dnia 6 czerwca idziemy na przedstawienie Teatru Wrocławskiego ,,Baśnie Polskie" do Auli UZ - koszt 17 zł płatne u nauczycielek grupy.

ZEBRANIE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE ,PODCZAS KTÓREGO ZOSTANĄ PRZEDSTAWIONE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE W PLACÓWCE ORAZ OSOBY I INSTYTUCJE, DO KTÓRYCH MOŻNA ZGŁOSIĆ SIĘ O WSPARCIE W SYTUACJACH WYMAGAJĄCYCH POMOCY PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ I WYCHOWAWCZEJ.

ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 30 MAJA O GODZ. 16.30.

Wycieczka do Cottbus

Dnia 24 maja ( piątek) dzieci wyjeżdżają na wycieczkę do Cottbus.

Przypominamy:

Prosimy przyprowadzić dzieci do godz. 7.00.

Dzieci mają być po śniadaniu.

Obowiązuje paszport lub dowód osobisty.

Wyjeżdżamy o godz. 7.15. ( autokar nie będzie czekać ).

Dzieci nie przynoszą żadnych plecaków.

Po przyjeździe do Cottbus dzieci zjedzą przygotowane przez przedszkole śniadanie. Ok. godz.12.30 przedszkolaki otrzymają ciepły posiłek.

Planowany wyjazd z Cottbus - godz. 13.00.

Prosimy o dostosowanie ubioru do warunków pogodowych.

Zebranie

Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 8 maja (środa) o godzinie 16:15.

Wyjazd do sali edukacyjnej ,,Ognik''

Dnia 23.04.2019 jedziemy do Straży Pożarnej, do sali pokazowej Ognik. Tego dnia śniadanie będzie o godzinie 8.00, gdyż o 8.30 podstawiony zostanie autokar.

Dzień Marchewki

Dnia12.04.2019 (piątek) obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Marchewki.

Z tej okazji prosimy o ubranie dzieci na pomarańczowo.

Prosimy także, aby każde dziecko przyniosło tego dnia marchewkę.

Zebranie z rodzicami

Serdecznie zapraszamy na zebranie, które odbędzie się 04.04.2019 (czwartek) godzina 16.30.

Wyjście do SP 13

Dnia 12.03.2019 (wtorek) wychodzimy do SP 13 na warsztaty plastyczne z j. niemieckim.

Turniej sportowy

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci na Turniej Sportowy, który odbędzie się dnia 12 marca ( wtorek ) od godz. 15.45 na sali gimnastycznej UZ przy ulicy Szafrana.

Prosimy o zmienne obuwie.

W dniu 12 marca bardzo prosimy o odebranie dzieci do godz. 15.30.

Przedszkolaki, które nie zostaną odebrane przez rodziców będą przebywać pod opieką nauczyciela na widowni sali gimnastycznej UZ.

Życzymy miłej zabawy.

II rata na materiały plastyczne

Prosimy o wpłacanie II raty na artykuły plastyczne w kwocie 30 zł na Konto Rady Rodziców.

Termin wpłat: do 20.02.2019

Wyjście do Domu Kombatanta

Dnia 05.02.2019 (wtorek) wychodzimy do Domu Kombatanta z inscenizacją z Dnia Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 28.01.2019 r o godzinie 16.00 odbędzie się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka, na które serdecznie zapraszamy.

ZAPROSZENIE

Dnia 13 grudnia o godzinie 16.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego obędzie się Koncert Świąteczny naszych przedszkolaków. Zapraszamy rodziców i dziadków na występy naszych dzieci.

Jednocześnie dziękujemy rodzicom za wsparcie i zgodę na pokrycie kosztów zakupu strojów na w/w występ w kwocie 22 zł. Pieniążki prosimy wpłacać na konto Rady rodziców z dopiskiem ,,stroje ".

WYJŚCIE DO TEATRU

Przypominamy ,że dnia 11 grudnia - wtorek- SÓWKI wychodzą do Teatru Lubuskiego . Wyjście z przedszkola około 8.30. Śniadanie w tym dniu godz. 8.00 Prosimy o punktualne przybycie do przedszkola i odpowiedni do pogody ubiór dzieci.

WYJŚCIE DO TEATRU

Dnia 11 grudnia - wtorek na godz 9.30 idziemy do Teatru Lubuskiego na przedstawienie pt ,,Wyprawa"

Koszt biletu 23 zł płatne do 7 grudnia u nauczycieli grupy.

WPŁATY

Bardzo prosimy rodziców ,którzy jeszcze nie dokonali wpłat na Radę rodziców na przybory grupowe ( 30 zł na I półrocze ) , mikołajki 40 zł o uzupełnienie.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 13.11.2018 (wtorek) o godz. 16:00.

AKCJA "PSU NA BUDĘ"

DRODZY RODZICE !!!!! POZWÓLMY ZWIERZAKOM Z ZIELONOGÓRSKIEGO SCHRONISKA PRZETRWAĆ ZIMĘ. ZBIERAMY DLA NICH KARMĘ SUCHĄ, MOKRĄ, KOCE, RĘCZNIKI, MOCNE SMYCZE - WSZYSTKO TO, CZEGO POTRZEBUJĄ ZWIERZAKI. NIE BĄDŹCIE OBOJĘTNI, WESPRZYJCIE ZIELONOGÓRSKIE SCHRONISKO. AKCJA TRWA OD 05/11/18 DO 26/11/2018. DARY PRZYNOSIMY DO PRZEDSZKOLA:-D:-D:-D

ZIELONOGÓRSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 19.09.2018 (środa) wychodzimy do CRS-u na Zielonogórski Dzień Przedszkolaka.

W tym dniu obiad zjemy o godzinie 12:00.

Prosimy, aby każde dziecko tego dnia przyniosło kolorowe pompony.

Rodzice odbierają dzieci o godzinie 16:00 z parkingu przy CRS (prosimy nie wchodzić na halę CRS).