Urodziny Piotrusia :-)

Z okazji urodziny wszystkie Plastusie życzą Puotrusiowi wszystkiego najlepszego! :-)

Zabawy matematyczne :-)

Dziś konstruowaliśmy grę - ścigankę, wspólnie wykonaliśmy planszę i wymyśliliśmy reguły naszej gry. W czasie wspólnego grania emocji było mnóstwo! :-)

Odpoczynek u Plastusiów :-)

Tak sobie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej :-)

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

W piątek 10.11.2017r. uroczyście ubrani obchodziliśmy Święto Odzyskanie Niepodległości Polski. Przypomnieliśmy sobie symbole narodowe, wykonaliśmy flagę Polski i zaśpiewaliśmy hym.

Warsztaty "Jesienne dynie" :-)

W poniedziałek 30 października 2017r. odbył się występ jesienno - artystyczny w wykonaniu Plastusiów :-) Po występie dzieci wspólnie z Rodzicami sprawdzali co można zrobić z dyni - pomysły i wykonanie były wspaniałe! :-) Dziękujemy za mile spędzony czas :-)

Dzień Ziemniaka

W piątek 27 października 2017r. królował u nas Pan Ziemniak. Plastusie zrobiły piękne Jeżyki z ziemniaczków, wykonały jesienne drzewka przy pomocy stempelków ziemniaczanych. Mieliśmy możliwość zajadać się ziemniaczkami pod różnymi postaciami. A w czasie konkursów sportowych zabawy i śmiechu było mnóstwo! :-)

Urodzinki Danusi :-)

Danusi - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzą Plastusie! :-)

Zabawy badawcze "Szyszki, kasztany, liście" :-)

W czasie zabaw badawczych szukaliśmy odpowiedzi na pytanie "Czy szyszki lubią wodę?"; "Które skarby jesienne pływają a które toną?". Na wszystkie pytania Plastusie znalazły odpowiedź! :-)

Urodzinki Natalki :-)

Wszystkiego najlepszego Natalce życzą Plastusie :-)

Wycieczka do OHP :-)

W czwartek 12 października 2017r. wybraliśmy się na wycieczkę do OHP na targi "Pracuj z czworonogiem". Mieliśmy okazję zobaczyć treningi piesków a także zanieść karmę dla czworonogów :-)

Urodzinki Kubusia :-)

Kubusiowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzą Plastusie :-)

Wycieczka do Straży Pożarnej :-)

Wycieczka do salki edukacyjnej "Ognik" w siedzibie Straży Pożarnej dostarczyła nam mnóstwo wrażeń :-) Pan strażak opowiedział nam o zagrożeniach pożarowych, które mogą wystąpić w domu oraz w lesie. Teraz każdy Plastuś już wie, jak może sobie z nimi poradzić :-)

Owocowe szaszłyki :-)

W środę Plastusie samodzielnie robiły i komponowały witaminkowe szaszłyki z owoców. Później mieliśmy pyszną ucztę! :-)

Urodziny Hani :-)

Dzisiaj swoje 4 urodzinki świętowała Hania :-) życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za pyszne owoce! :-)

Jestem bezpieczny na drodze :-)

W piątek 15.09.2017r. odwiedziła nas Pani Policjantka, która przeprowadziła zajęcia "Jestem bezpieczny na drodze". Ćwiczyliśmy bezpieczne poruszanie się po drogach a także przechodzenie przez jezdnię na przejściu dla pieszych :-) Spotkanie pomogła zorganizować Mama Krzysia i Michałka - dziękujemy! :-)

Urodziny Hani i Szymka :-)

W piątek obchodziliśmy urodziny Hani i Szymka. Zrobiliśmy piękne albumy urodzinowe i zjedliśmy pyszne owoce! :-)

Wycieczka na skrzyżowanie :-)

W środę 13 września 2017 Plastusie wybrały się na wycieczkę na skrzyżowanie w celu obserwacji ruchu drogowego i zmieniających się świateł sygnalizatorów świetlnych. Poćwiczyliśmy także prawidłowe przechodzenie przez przyjście dla pieszych :-)