Przedszkolak Tygodnia: Michałek L. 11-15.06.2018r.

Michałek do przedszkola zaprosił swoich Rodziców, którzy przeczytali Plastusiom bajkę i przynieśli niespodzianki. Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Danusia 04-08.06.2018r.

Danusia zaprosiła do przedszkola swoją Mamę, która przczytała nam bajkę i przyniosła niespodzianki. Dziękujemy za miłą wizytę! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Sebastianek 21-25.05.2018r.

Sebastian do przedszkola zaprosił swoją Mamę, która przeczytała nam bajkę :-) Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Krzysiu S. 14-18.05.2018r.

Krzysiu razem ze swoją Mamą zaprosił do przedszkola Pana Policjanta razem z pieskiem policyjnym. Roksi pokazała Plastusiom jak wiele potrafi :-) Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Michałek S. 07-11.05.2018r.

Michałek razem ze swoją Mamą zorganizował Plastusiom wycieczkę do Straży Pożarnej :) Natomiast do przedszkola zaprosił swojego tatę, który przeczytał Plastusiom bajkę :-) Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Zosia 23-27.04.2018r.

Zosia do przedszkola zaprosiła swoją babcię, która opowiedziała Plastusiom o pracy pielęgniarki oraz o pierwszej pomocy przedmedycznej. Na koniec przeczytała naszym Przedszkolakom bajkę. Dziękujemy za miłą wizytę! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Agatka 16-20.04.2018r.

Agatka zaprosiła swojego tatę, który opowiedział nam co musimy robić, aby mieć zdrowy kręgosłup :) Dziękujemy za miłą wizytę i niespodzianki! :)

Przedszkolak Tygodnia: Franuś M. 09-13.04.2018r.

Franuś do przedszkola zaprosił swoją Mamę, która przeczytała nam bajkę o przygodach Franklina. Wszystkie Plastusie dostały także miłe niespodzianki - dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Hania R. 26-30.03.2018r.

Hania do przedszkola zaprosiła swoją ciocię, która opowiedziała nam o pracy farmaceuty a także o witaminkach. Każdy Plastuś dostał także kolorowanki i kredki :) dziękujemy za miłą wizytę! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Adaś 19-23.03.2018r.

Adaś zaprosił swoich Rodziców, którzy pokazali Plastusiom na czym polega zawód fotografa. Każdy Plastuś samodzielnie zrobił zdjęcie swojej ulubionej zabawce, Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Kubuś 05-09.03.2018r.

Kubuś do przedszkola zaprosił swojego tatę oraz ciocię, którzy poczytali nam bajki o diznozaurach :-) Kubuś każdemu Plastusiowi podarował jajeczko, z którego miał wykluć się dinozaur :-) Dziękujemy za miłe wizyty i niespodzianki! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Krzyś T. 26,27,28.02 - 01,02.03.2018r.

Krzyś do przedszkola zaprosił swoich dziadków, którzy wymyślili dla nas mnóstwo ciekawych zagadek i przeczytali bajkę. Dziękujemy za miłą wizytę! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Ola 19-23.02.2018r.

Ola zaprosiła swoją Mamę, która przeczytała nam bajkę "Kopciuszek". Ola razem z Mamą przygotowała także niespodzianki dla każdego Plastusia :-) Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Madzia 12-16.02.2018r.

Madzia zaprosiła swoją Mamę do przedszkola. Mama przeczytała Plastusiom bajkę "Królewna Śnieżka" wybraną przez Madzię. Później pobawiliśmy się w zabawy w kręgu. Madzia razem z Mamą przygotowały niespodzienki - każdy Plastuś dostał książeczkę. Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Natalka 05-09.02.2018r.

Natalka razem ze swoim Tatą przygotowała dla Plastusiów prawdziwą niespodziankę. Tatuś Natalki przeczytał nam bajki oraz przyniósł balonowe miecze. Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Marcinek 29,30,31.01-01,02.02.2018r.

Marcinek do przedszkola zaprosił swoją Mamę. W czasie wizyty nasza sala zamieniła się w salę badawczą a wszystkie Plastusie zostały badaczami przyrody. Dziękujemy! :)

Przedszkolak Tygodnia: Antosia 15-19.01.2018r.

Antosia przedstawiła Plastusiom swój wpis w Kronice Przedszkolaka Tygodnia. Do przedszkola zaprosiła swoją Mamę, która przeczytała naszym Przedszkolakom ulubioną bajkę Antosi. Dziękujemy za miłą wizytę :-)

Przedszkolak Tygodnia: Konradek 18-22.12.2017r.

Konradek zaprosił do przedszkola swoją Mamę, która pracuje w gabinecie stomatologicznym. Mama Konradka opowiedziała oraz pokazała nam jak należy prawidłowo myć zęby. Dziękujemy za miłą wizytę! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Marcelek 11-15.12.2017r.

Marcelek do przedszkola zaprosił swoją Mamę, która pokazała Plastusiom zabawy matematyczne z kolorowymi kubkami :-) Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Piotruś 04-08.12.2017r.

Piotruś zaprosił do przedszkola swoją Mamę, która przeczytała nam bajkę o Świętym Mikołaju. Póżniej Mama zatańczyła z nami :-) Dziękujemy za wizytę! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Wiktor 27-30.11 - 01.12.2017r.

Wiktor do przedszkola zaprosił swoją Mamę oraz siostrę Maję, które zaorgaznizowały Plastusiom mnóstwo atrakcji. Najpierw słuchaliśmy koncertu gry na kibordzie w wykonaniu Mai a później oglądaliśmy występ tańca hip - hop. Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Hania B. 20 - 24.11.2017r.

Hania do przedszkola zaprosiła swojego tatę, aby przeczytał nam bajkę wybraną specjalnie dla Plastusiów. Dziękujemy za miłą wizytę! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Szymek 13-17.11.2017r.

Szymon razem ze swoją Babcią zorganizował Plastusiom wycieczkę do Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dziękujemy! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Franuś K. 6-10.11.2017

Franuś zaprosił do naszego przedszkola swoją Mamę, która wymyśliła dla nas zabawy gimnastyczne. Na koniec przeczytała nam bajkę i razem z Franiem rozdała dla każdego przedszkolaka miłą niespodziankę. Dziękujemy za miłą wizytę! :-)

Przedszkolak Tygodnia: Alinka 23-27.10.2017