06.12.2017r. ODWIEDZINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Dziś nasze Przedszkolaki odwiedził Święty Mikołaj, który przyjechał do Tęczowego Zakątka na motorze! Radości było wiele, gdyż każdy dostał piękny prezent :-)

30.11.2017r. ANDRZEJKI

Czary mary, czary mary - czarujemy i ... wróżymy przyszłość! :-) Dziś wszystkie marzenia się spełaniają! :-)

27.11.2017r. AKCJA SZPIKOWA PACZKA

W listopadzie w naszym przedszkolu zebraliśmy dzięki rodzicom i dzieciom mnóstwo rzeczy niezbędnych do higieny chorym dzieciom przebywającym w szpitalu.
Nasze dzieci wykonały własnoręcznie kartki świąteczne z życzeniami , a jedno z dzieci przyniosło tort z ...pieluch!
Dla nas ta akcja to radość i szczęście , że można komuś pomóc,,,, dla chorych dzieci do radość i szczęście , że ktoś im pomaga i o nich myśli,,,,,
Dziękujemy wszystkim z całego serca!

20.11.2017r. KONKURS PLASTYCZNY PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI

24.11.2017r. DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

"Miś różowy, miś pluszowy zbuntował się dziś: chce iść także do przedszkola, tak jak chodzi Krzyś!..." Dziś w naszym przedszkolu świętowały wszystkie Misie :-)

10.11.2017r. OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

W piątek przedszkolaki ze wszystkich grup spotkały się w sali Misiów, aby wspólnie obchodzić Święto Odzyskania Niepodległości.

27.10.2017r. DZIEŃ ZIEMNIAKA

Dzień Ziemniaka to dzień niezwykły! Tego dnia rządzi w naszym przedszkolu Ziemniaczany Król. Wszystkie gry i zabawy sportowe odbywają się razem z nim! Przy pomocy ziemniaka powstają także piękne prace plastyczne. Także na stołach królują ziemniaczane potrawy :-)

13.10.2017r. UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

25.09.2017 FEESTYN RODZINNY POZNAJMY SIĘ