DZIEŃ DZIECKA :-)

WARSZTATY PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA WŚRÓD PRZEDSZKOLAKÓW

W kwietniu 2018r. rozpoczęła się już VIII edycja warsztatów edukacyjno - informacyjnych "Pierwsza pomoc przedmedyczna wśród przedszkolaków". Przedszkolaki ćwiczyły w jaki sposób udzielić osobie poszkodowanej pierwszej pomocy.

23.03.2018r. - PROJEKT "ROŚLINKA JAK MARZENIE"

W piątek 23.03.2018r. zakończyliśmy projekt "Roślinka jak marzenie". Gratulujemy uczestnikom! :-)

08.03.2018r. TURNIEJ SPORTOWY

Dziś nasze Przedszkolaki razem z Rodzicami brali udział w zabawach i konkursach sportowych na hali gimnastycznej UZ. Zabawa była wspaniała! :)

05.01.2018r. BAL KARNAWAŁOWY

22.12.2017 r. JASEŁKA "SÓWEK MĄDRYCH GŁÓWEK" I WIGILIA PRZEDSZKOLNA

W piątek 22.12.2017 roku rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie. Wszystkie Przedszkolaki obejrzały "Jasełka" w wykonaniu dzieci z grupy Sówki Mądre. Następnie zjedliśmy wspólną wigilię :-)

06.12.2017r. ODWIEDZINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Dziś nasze Przedszkolaki odwiedził Święty Mikołaj, który przyjechał do Tęczowego Zakątka na motorze! Radości było wiele, gdyż każdy dostał piękny prezent :-)

30.11.2017r. ANDRZEJKI

Czary mary, czary mary - czarujemy i ... wróżymy przyszłość! :-) Dziś wszystkie marzenia się spełaniają! :-)

27.11.2017r. AKCJA SZPIKOWA PACZKA

W listopadzie w naszym przedszkolu zebraliśmy dzięki rodzicom i dzieciom mnóstwo rzeczy niezbędnych do higieny chorym dzieciom przebywającym w szpitalu.
Nasze dzieci wykonały własnoręcznie kartki świąteczne z życzeniami , a jedno z dzieci przyniosło tort z ...pieluch!
Dla nas ta akcja to radość i szczęście , że można komuś pomóc,,,, dla chorych dzieci do radość i szczęście , że ktoś im pomaga i o nich myśli,,,,,
Dziękujemy wszystkim z całego serca!

20.11.2017r. KONKURS PLASTYCZNY PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI

20 listopad jest Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka. Z tej okazji w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs "Prawa Dziecka - oczami dzieci". Dziękujemy Przedszkolakom i Rodzicom, którzy wzięli udział w konkursie. Wszystkie prace zostaly nagrodzone :-) Gratulujemy Uczestnikom! :-)

24.11.2017r. DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

"Miś różowy, miś pluszowy zbuntował się dziś: chce iść także do przedszkola, tak jak chodzi Krzyś!..." Dziś w naszym przedszkolu świętowały wszystkie Misie :-)

10.11.2017r. OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

W piątek przedszkolaki ze wszystkich grup spotkały się w sali Misiów, aby wspólnie obchodzić Święto Odzyskania Niepodległości.

27.10.2017r. DZIEŃ ZIEMNIAKA

Dzień Ziemniaka to dzień niezwykły! Tego dnia rządzi w naszym przedszkolu Ziemniaczany Król. Wszystkie gry i zabawy sportowe odbywają się razem z nim! Przy pomocy ziemniaka powstają także piękne prace plastyczne. Także na stołach królują ziemniaczane potrawy :-)

13.10.2017r. UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

25.09.2017 FEESTYN RODZINNY POZNAJMY SIĘ