Nowe dodane firmy

Adres:
Kościuszki 229 (CH Libero), Katowice 40-600
Opis strony:

holsäMED to poradnie specjalistyczne w Katowicach obsługujące na NFZ i prywatnie. Dbamy o dobre samopoczucie chorych, dlatego proponujemy fachowe i komfortowe usługi lekarskie. Posiadamy dużą liczbę poradni specjalistycznych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dodatkowo zajmujemy się medycyną pracy, rehabilitacją i fizjoterapią. Nasze centrum medyczne w Katowicach umożliwia również realizację szeregu badań, w tym okulistycznych, kardiologicznych, a nawet diagnostyki obrazowej m.in. USG, RTG, mammografia. Zespół profesjonalnych lekarzy POZ proponuje porady stacjonarne oraz wideoporady i teleporady prowadzone przy pomocy aplikacji holsaAPP. Nasza przychodnia w Katowicach to indywidualne podejście do pacjenta i szybkie terminy wizyt.

Zobacz więcej: laryngolog katowice

Kategoria:

Wyślij wiadomość do właściciela wpisu