Nowe dodane firmy

1. Strona główna
  2. » Czy można holować na drodze ekspresowej – Safe driving szkolenia – SKODA Auto Szkoła
Adres:
Głogowska 425, Poznań 60-004
Opis strony:

Szkolenia bezpiecznej jazdy w SKODA Auto Szkoła to dobry wybór dla osób, które chcą poprawić swoje bezpieczeństwo na drodze. Doświadczona, certyfikowana kadra trenerska i rozbudowana flota samochodów pozwoli Ci szlifować umiejętności w profesjonalnych warunkach. Nasza szkoła bezpiecznej jazdy to nie tylko Safe Driving, ale też szkolenia z jazdy defensywnej, ekonomicznej czy Off-road Driving. Szukasz niepowtarzalnych wrażeń na najwyższym poziomie? Oferta SKODA Auto Szkoła obejmuje zajęcia na torze SKODA Autodrom Poznań i w SKODA Auto Lab – nowoczesnym centrum bezpieczeństwa. Odwiedź nas!

Zobacz więcej: https://www.szkola-auto.pl/vademecum/jaka-predkosc-na-autostradzie-a-jaka-na-drodze-szybkiego-ruchu-podpowiadamy/

Kategoria:

Wyślij wiadomość do właściciela wpisu